Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Братислава: 22/06/2024

Букет з троянд, лізіантусів та альстромерій

Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Зменшений
4 638 ₴
Стандартний
9 027 ₴
Делюкс
12 052 ₴
На фото представлений товар "Стандартний"
Склад (змінити): вихідний склад
Альстромерія (колір: білий)
Лізіантус (колір: фіолетовий)
Троянда (50 см.) (колір: рожевий)
Бумага (1 м.) (колір: рожевий)
Стрічка (1 м.) (колір: рожевий)
Мінімальна вартість товару - 4636 ₴
Код товару: MP0108 (448)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 4638
Товар недоступний

Додаткові товари (5 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Це особливий букет, який можна подарувати на урочисті та важливі заходи, наприклад: на Весілля, Ювілей та іншу подію у житті одержувача. При цьому його можна презентувати і на побаченні з коханою, адже він включає ніжно-рожеві бутони троянд, білі альстромерії і небесно-синій лізіантус. Такий букет зачарує та захопить будь-якого одержувача. Він зможе тонко передати Ваші щирі почуття та найглибше захоплення людиною, нагадати їй свіжість весни та блакитність бездонного неба. Порадуйте близьку та кохану людину, подаруйте їй букет із цих ніжних та прекрасних квітів

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Братислава після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті bratislava.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Братислава (Словаччина) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Попелюшка" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Братислава - 204 ₴