Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Братислава: 22/06/2024

Букет з троянд, лізіантусів та ірисів

Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Зменшений
5 219 ₴
Стандартний
6 519 ₴
Делюкс
8 275 ₴
На фото представлений товар "Стандартний"
Склад (змінити): вихідний склад
Іріс (колір: синій)
Лізіантус (колір: білий)
Троянда (50 см.) (колір: рожевий)
Декоративна зелень
Бумага (1 м.) (колір: рожевий)
Стрічка (1 м.) (колір: білий)
Мінімальна вартість товару - 5217 ₴
Код товару: MP0139 (482)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 5219
Товар недоступний

Додаткові товари (5 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Яскравий букет із синіх ірисів, білих лізіантусів та рожевих троянд стане окрасою будь-якої урочистості. Букет «Вернісаж» настільки багатослівний, що буде доречний як на побаченні, так і на дні народження або весільному заході. І недарма, адже лізіантуси символізують щастя та радість, ірис – чистоту та захист, а троянда – кохання та пристрасть. Ніжні бутони випромінюють тонкий приємний аромат та чарують своєю красою. Встояти перед цією природною пишнотою просто неможливо. Якщо Ви поспішаєте на перше побачення, оберіть цей чарівний букет і успіх Вам забезпечений.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Братислава після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті bratislava.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Братислава (Словаччина) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Вернісаж" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Братислава - 204 ₴