Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Братислава: 18/06/2024

Різнокольорові троянди в коробці

Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Зменшена
6 722 ₴
Стандартна
9 810 ₴
Делюкс
13 769 ₴
Кількість троянд
+6 722
На фото представлений товар "Стандартна"
Склад (змінити): вихідний склад
Троянда (50 см.) (колір: рожевий)
Троянда (50 см.) (колір: помаранчевий)
Троянда (50 см.) (колір: білий)
Гіпсофіла (гілка) (колір: білий)
Коробка (середня)
Стрічка (1 м.) (колір: білий)
Мінімальна вартість товару - 6721 ₴
Код товару: MP0160 (508)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 6722
Товар недоступний

Додаткові товари (5 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Зробіть романтичний подарунок Вашій коханій та безцінній дівчині! Неординарний букет у коробці – яскрава тенденція у флористиці. Отримувач неодмінно буде радий троянд у такій інтерпретації. Ніжні кремові, бузкові та білі троянди в поєднанні гіпофіли, яка надає композиції легкість і завершеність. Капелюшна коробка – креативна альтернатива стандартним кошикам. Квітам не потрібний додатковий догляд, вони зберігають свій свіжий вигляд за рахунок вологої губки, що знаходиться на дні коробки. За рахунок неї бутони наповнюються вологою та довгий час залишаються свіжими.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Братислава після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті bratislava.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Братислава (Словаччина) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Троянди в коробці" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Братислава - 204 ₴