Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Братислава: 22/06/2024

Бузкові троянди в капелюшної коробки

Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Зменшена
7 260 ₴
Стандартна
8 515 ₴
Делюкс
11 721 ₴
Кількість троянд
+7 259
На фото представлений товар "Стандартна"
Склад (змінити): вихідний склад
Троянда (50 см.) (колір: бузковий)
Коробка (середня)
Стрічка (1 м.) (колір: бузковий)
Мінімальна вартість товару - 7258 ₴
Код товару: MP0186 (585)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 7259
Товар недоступний

Додаткові товари (5 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Букет розкішних троянд ніжно-бузкового кольору в капелюшної коробки нікого не залишить байдужим. Прекрасна композиція підходить для подарунка з будь-якого приводу та без. Бузкові троянди мовою квітів уособлюють ранні почуття, захоплення, зачарованість. Ніжний бузковий колір незвичайний для троянд, а тому мимоволі змушує затамувати подих з побоювань, що така розкіш раптом зникне. Ніжний бузковий відтінок – це колір молодості, надій та мрій. Крім того, через близькість тону до фіолетового вони можуть означати пошану і повагу, вдячність і вдячність, а тому ідеальні як презент людям елегантного віку.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Братислава після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті bratislava.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Братислава (Словаччина) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Бузкові троянди в коробці" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Братислава - 204 ₴