Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Братислава: 18/06/2024

Букет з троянд, альстромерій та лізіантусів

Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
Зменшений
3 787 ₴
Стандартний
5 640 ₴
Делюкс
7 424 ₴
На фото представлений товар "Стандартний"
Склад (змінити): вихідний склад
Альстромерія (колір: червоний)
Лізіантус (колір: рожевий)
Троянда (60 см.) (колір: червоний)
Бумага (1 м.) (колір: рожевий)
Стрічка (1 м.) (колір: червоний)
Мінімальна вартість товару - 3786 ₴
Код товару: MP0188 (510)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 3787
Товар недоступний

Додаткові товари (5 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Розкішний букет, що несе в собі неймовірну гаму почуттів та емоцій. Троянди надають йому елегантності, альстромерії – ніжності, а лізіантуси м'якості та романтизму. Композиція оформлена в красивий рожевий папір, перев'язаний милою червоною стрічкою. Неймовірне, пристрасне буйство фарб створює дивовижну симфонію кольорів та ароматів. Всі відтінки гармонійно грають між собою, викликаючи найяскравіші емоції. Букет “Спокуса” буде чудовим подарунком для коханої до побачення чи романтичного вечора. У її ніжних руках він заграє шаленими фарбами і перевершить усі очікування. Справжнє танго пелюсток і вальс прекрасних запахів – у цьому прихована вся краса букета.

Розмір композиції вказаний на зображенні – є орієнтовним.

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Братислава після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті bratislava.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Братислава (Словаччина) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Спокуса" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Братислава - 204 ₴