Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Братислава: 18/06/2024

Букет з рожевих троянд (50 см.)

Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
15
4 055 ₴
19
4 890 ₴
25
6 143 ₴
27
6 560 ₴
35
8 258 ₴
51
11 599 ₴
55
12 434 ₴
75
16 610 ₴
101
22 038 ₴
Кількість троянд
+4 055
На фото представлений товар "51 троянда"
Склад (змінити): вихідний склад
Троянда (50 см.) (колір: рожевий)
Стрічка (1 м.) (колір: рожевий)
Стрічка (1 м.) (колір: білий)
Мінімальна вартість товару - 4053 ₴
Код товару: MP0241 (429)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 4055
Товар недоступний

Додаткові товари (5 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Чудова краса і зворушлива ніжність рожевих бутонів призначена для того, щоб ці квіти дарували найулюбленішим жінкам! Прекрасний вигляд і дивовижний аромат зачарує, і зачарує навіть незворушних красунь. Букет троянд стане відмінним визнанням Ваших піднесених почуттів і серйозності намірів. Просте оформлення лише підкреслює неповторну красу цих кольорів. Подарувати цей чудовий букет можна в День народження коханої, на дату Вашого знайомства або іншу подію. Ці квіти стануть справжньою окрасою будь-якого свята, створюючи довкола відчуття щастя, кохання та тепла!

У США, Канаді та країнах Європи, традиційно прийнято дарувати в букеті парну кількість кольорів. Найчастіше, кратне 12 (дюжині)

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Братислава після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті bratislava.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Братислава (Словаччина) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Букет з рожевих троянд" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Братислава - 204 ₴