Куди доставити подарунок?

Каталог товарів
Меню
в Братислава: 18/06/2024

Букет із різнокольорових троянд (50 см.)

Введіть назву міста доставки
Асортимент подарунків залежить від міста доставки
Виберіть дату доставки
Вартість та асортимент подарунків залежать від дати доставки
15
4 041 ₴
21
5 294 ₴
25
6 129 ₴
31
7 396 ₴
35
8 231 ₴
36
8 440 ₴
45
10 319 ₴
48
10 945 ₴
51
11 571 ₴
55
12 407 ₴
Кількість троянд
+4 041
На фото представлений товар "25 троянд"
Склад (змінити): вихідний склад
Троянда (50 см.) (колір: рожевий)
Троянда (50 см.) (колір: жовтий)
Троянда (50 см.) (колір: кремовий)
Троянда (50 см.) (колір: червоний)
Троянда (50 см.) (колір: білий)
Стрічка (1 м.) (колір: жовтий)
Мінімальна вартість товару - 4040 ₴
Код товару: MP0371 (481)
Рейтинг:
5
50%
4
50%
3
0%
2
0%
1
0%
Всього: 254 чол.
Оцінили: 254 чол.
Разом: 4041
Товар недоступний

Додаткові товари (5 шт.)

Опис
Оплата замовлення
Гарантії
Доставка

Прекрасні та бездоганні троянди. Це символ серця, божественної любові та земної пристрасті, таїнства буття. Колір бутонів має свій особливий зміст. Варто звернути увагу на вибір кольору пелюсток, якщо бажаєте передати особливе послання. Букет різнокольорових троянд є універсальним подарунком з приводу. Яскраве поєднання рожевих, червоних, жовтих, білих та кремових бутонів порадує маму в день народження. Підніме настрій коханої у тужливий зимовий вечір. Допоможе гідно привітати бабусю із Ювілеєм. Кожна квітка передасть Ваші теплі почуття та ніжні побажання, які Ви відчуваєте до близьких людей.

У Росії, Україні, Білорусії, Казахстані, традиційно дарують у букеті непарну кількість квітів. У США, Канаді та країнах Європи – парна кількість

Оплата замовлення здійснюється замовником після оформлення замовлення. Всі замовлення доставляються по Братислава після оплати.

Визначившись із вибором подарунка, Ви зможете перейти на оформлення замовлення, де Вам буде запропоновано обрати зручний спосіб оплати. Здійснити оплату Ви зможете, як відразу після оформлення замовлення (за допомогою банківської картки, електронних грошей), так і пізніше (банківським переказом, через платіжний термінал тощо) отримавши реквізити на свою електронну адресу в автоматичному режимі. Попередньо ознайомитися з варіантами оплати Ви можете скориставшись пунктом меню Оплата. Якщо у Вас залишилися питання щодо того, як зручно оплатити замовлення з урахуванням термінів виконання замовлення та Вашого розташування, Ви можете звернутися до служби підтримки клієнтів або замовити свій питання в чаті, оператору нашої компанії.

Служба доставки подарунків "Present" гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті bratislava.my-present.org. Замовлення доставляється за вказаною адресою в Братислава (Словаччина) після погодження з отримувачем. При формуванні замовлення враховуються всі побажання замовника, які були внесені до поля Додаткова інформація при оформленні замовлення.

Якщо клієнт, з якоїсь причини не задоволений виконанням замовлення або якістю доставленого букета "Букет з різнокольорових троянд" - будь ласка, повідоміть нас про це протягом 24 годин, ми безкоштовно зробимо заміну.

З більш детальною інформацією про гарантії Ви можете ознайомитися на сторінці Гарантії.

Доставка Вашого замовлення здійснюється кур'єром за адресою, яка вказана у замовленні або за погодженням з одержувачем. Дату доставки та бажаний час необхідно вказати при оформленні замовлення. Для своєчасного виконання замовлення заздалегідь оформляти замовлення з врахуванням вихідних, святкових днів та часу, враховуючи різницю у часових поясах.

Вартість доставки вважається окремо (додатково) і залежить від міста доставки, що дозволяє сформувати замовлення будь-якої складності незалежно від віддаленості.

Вартість доставки у м. Братислава - 204 ₴